Elektromagnetska bubanj kočnica

Elektromagnetska bubanj kočnica

Elektromagnetska bubanj kočnica serije MW(Z) projektirano je,-sigurno kočno rješenje optimizirano za usporavanje i parkirno kočenje u mehaničkim pogonskim jedinicama. Široko se primjenjuje u teškim industrijama, uključujući dizanje, transport, metalurgiju, rudarstvo, lučke strojeve i građevinarstvo.
Pošaljite upit
Opis

Elektromagnetska bubanj kočnica serije MW(Z) projektirano je,-sigurno kočno rješenje optimizirano za usporavanje i parkirno kočenje u mehaničkim pogonskim jedinicama. Široko se primjenjuje u teškim industrijama, uključujući dizanje, transport, metalurgiju, rudarstvo, lučke strojeve i građevinarstvo.
Podržavajući opcije AC i DC napajanja, kočnica je u skladu s industrijskim standardima JB/T 7685-2006, osiguravajući kompatibilnost s modernim industrijskim pogonskim sustavima diljem svijeta.

 

Kako radi elektromagnetska bubanj kočnica

 

Bez-stanje (sigurno-kočenje):Kada nestane struje, integrirana glavna opruga otpušta svoju silu, uzrokujući da kočione obloge čvrsto stegnu kotač kočnice, trenutačno blokirajući mehanizam.

 

Energizirano stanje (Otpušteno):Kada se primijeni struja,-elektromagnet za teške uvjete rada stvara magnetsko polje, privlačeći armaturu da nadvlada silu opruge. Ovo odvaja kočione obloge od kotača, omogućujući glatki rad opreme.

 

Ključne značajke

 

Ekološki-prijateljski i siguran:Opremljen isključivo kočnim oblogama-bez azbesta, koje zadovoljavaju stroge globalne ekološke i zdravstvene standarde.

 

Protiv-plutanja:Opremljen integriranim uređajem za podešavanje zazora koji stabilizira kočione obloge, sprječavajući njihovo lebdenje ili povlačenje po kotaču kočnice.

 

Jednostavna instalacija:Sadrži integriranu-kuku za podizanje za teške uvjete rada za brzo pozicioniranje i praktično-održavanje na gradilištu.
 

Standardni radni uvjeti

 

Naše industrijske kočnice projektirane su da izdrže teške uvjete rada. Za ne-standardne međunarodne mreže nudimo prilagođene električne konfiguracije.

Temperatura okoline: -25 stupnjeva do +40 stupnjeva

Relativna vlažnost zraka:Manje od ili jednako 90%

Servisna visina:Manje od ili jednako 2000 metara

Standardno napajanje:
• MW Tip: AC 380V / 50Hz

• Tip MWZ: DC 220V

• Napomena: Međunarodni naponi (npr. 415 V, 440 V, 460 V; 60 Hz) i specijalizirani anti-premazi od korozije za pomorska, snježna ili korozivna okruženja dostupni su na zahtjev.

 

Oznaka modela

 

product-1185-225

product-1000-714

 

Glavni tehnički parametri i ukupne dimenzije

 

Jedinica: mm
Model kočniceAbDEFGG1Hh1iKMNnPR
MW(Z) 160-8024065160165851456534113255130149581327
MW(Z) 200-160270702002109016575390160551451656101327
MW(Z) 250-315330902502461002001005181906518020710121679
MW (Z) 315-6303691103153061152451356262308022022810141679
MW(Z) 400-1250470140400380160310150764280100270284121424311
MW(Z) 500-2500560180500440180365185895340130325343122124311
MW(Z)630-50006502256304602204502801020420170400422152027113.5
MW (Z) 710-80007752557105352405003001135470190450447152535013.5
MW(Z)800-100008352658006502805703001315530210520410152840013.5
Napomena: Neće se dati prethodna obavijest o bilo kakvim izmjenama konfiguracije elektromagneta. Za velike-elektromagnete potreban je dodatni prostor za ugradnju zbog velikog volumena električne upravljačke kutije.

 

Glavni tehnički parametri

 

Model kočniceKočioni kotačpromjer(mm)Kočni moment(N.m)Udaljenost povlačenja(mm)Opremljen elektromagnetomUkupna težina(kg)
ModelStopa kontinuiteta pri uključivanjuNazivni usis (M)Maksimalna udaljenost putovanja/Početni plan puta(mm)Radna frekvencija(C/h)Struja (A)
StartOdržavati
MW(Z) 160-80160800.5DT-1600-100%10006/312002.00.0217
MW(Z) 200-1602001600.6DT-2000-100%10006/312002.00.0230
MW(Z) 250-3152503150.6DT-2500-100%28007/3.512002.50.02542
MW (Z) 315-6303156300.8DT-3150-100%28007/3.590030.02590
MW(Z) 400-125040012500.8DT-4000-100%50008/49003.50.03158
MW(Z) 500-250050025001.0DT-5000-100%80008/46006.50.035204
MW(Z)630-500063050001.0DT-6300-100%100009/560080.06355
MW (Z) 710-800071080001.25DT-7100-100%1500010/6600110.08403
MW(Z)800-10000800100001.25DT-8000-100%1800011/6600140.15702

 

Prijave

 

MW(Z) elektromagnetska bubanj kočnica ima široku primjenu u industrijskim strojevima koji zahtijevaju pouzdano kočenje i usporavanje. Tipične primjene uključuju:

Oprema za dizanje

Mosni kranovi, portalni kranovi, dizalice.

Sustavi za rukovanje materijalom

Transporteri, automatizirani prijenosni sustavi, elevatori s vedrima.

Rudarstvo i metalurgija

Rudarska dizalica, valjaonice, te-oprema za obradu.

Lučki i građevinski strojevi

Kontejnerske dizalice, vitla, podizne platforme

 

Globalno osiguranje kvalitete i mogućnosti lanca opskrbe

 

Kao vodeći proizvođač industrijskih kočnica, osiguravamo da su rizici vašeg projekta minimalizirani:

 

ISO 9001:Certificirana proizvodnja 2015.: dinamičko ispitivanje 100% punog-opterećenja i kalibracija zakretnog momenta prije otpreme; 0% tolerancije grešaka od sirovina do završne montaže.

 

Potpuna sljedivost:Svaka MW(Z) jedinica laserski je-ugravirana s jedinstvenim serijskim brojem za praćenje i isporučuje se sa službenom potvrdom o ispitivanju mlina (u skladu s EN 10204 3.1).

 

OEM/ODM podrška:Prilagođena sučelja za montažu dizajnirana za besprijekornu zamjenu naslijeđenih europskih ili američkih kočionih sustava (npr. DIN/EMG ekvivalenti) bez strukturnih izmjena.

 

2025102914501336a87

 

FAQ

 

P: Kako odabrati ispravnu elektromagnetsku bubanj kočnicu?

O: Odabir bi se trebao temeljiti na potrebnom momentu kočenja, promjeru kotača kočnice, radnoj frekvenciji, specifikacijama motora i okruženju primjene. Naš inženjerski tim može pomoći pri odabiru modela.

P: Je li kočnica sigurna-za vrijeme nestanka struje?

O: Da. MW(Z) serija je opružna-primijenjena i elektromagnet-otpuštena. U slučaju nestanka struje, kočnica se automatski uključuje kako bi zaustavila i zadržala opremu.

P: Može li se kočnica koristiti na otvorenom?

O: Da. Dostupne su verzije protiv -korozije za vanjska okruženja izložena vlazi, kiši, snijegu ili korozivnim atmosferama.

P: Podržavate li OEM prilagodbu?

O: Da. Pružamo prilagođene opcije napona, konfiguracije montaže, površinske obrade i-primjenske izmjene za OEM projekte.

 

Popularni tagovi: elektromagnetska bubanj kočnica, Kina proizvođači, dobavljači, tvornica elektromagnetske bubanj kočnice, Kočnice s trenjem bubnjastog tipa koje se koriste s AC motorima, Elektromagnetska bubanj kočnica, Elektromagnetska bubanj kočnica koja štedi energiju, Visokokvalitetna bubanj kočnica otporna na eksploziju, industrijske bubanj kočnice, Industrijski električni bubanj kočnica